Lorem ipsum

Blog

Oczyszczanie twarzy z wągrów

Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Kompleksowe dbanie o skórę twarzy wymaga zawsze poddania się zabiegom oczyszczania twarzy u kosmetyczki. Profesjonalista zawsze wykona takie zabiegi lepiej i bezpieczniej.

W celu uzyskania pięknej, gładkiej i zdrowej skóry twarzy wykonać można wiele czynności, jednakże najlepsze efekty przyniosą nam zabiegi z użyciem kwasów. Peelingi chemiczne mają zastosowanie zarówno w kuracjach przeciwtrądzikowych jak i przeciwstarzeniowych.

W zależności od rodzaju cery i problemu z jakim mamy doczynienia użyte mogą być różne kwasy. Przykładowo, efekty oczyszczające uzyskamy przy zastosowaniu zabiegów z użyciem kwasu salicylowego oraz pirogronowego. W przypadku cery wrażliwej, atopowej, z trądzikiem oraz z trądzikiem różowatym idealne będzie wykorzystanie kwasu azelainowego, który oprócz działania przeciwzapalnego wykazuje właściwości rozjaśniające przebarwienia a także blokuje powstawanie nowych. Nawilżenie skóry oraz efekt odmładzający uzyskamy poprzez stosowanie kwasu glikolowego ,mlekowego, ferulowego oraz zabiegi z wit.c.

W celu osiągniecia oczekiwanych rezultatów należy przeprowadzić kilka zabiegów (seria wynosi około 6 zabiegów z częstotliwością przerw od 7 do 14 dni).

Oczyszczanie twarzy w Argania Salon Kosmetyki Profesjonalnej we Wrocławiu możliwe jest poprzez użycie kwasów: salicylowego, mlekowego, azalainowego, pirogronowego migdałowego, , szikimowego.

Szczegółowy opis zabiegów z wykorzystanie kwasów znajduje się tutaj.

Przed zastosowaniem wszelkich zabiegów warto skorzystać z profesjonalnych konsultacji. Zapraszam do kontaktu z salonem oraz umawiania zabiegów online.