Lorem ipsum

Blog

Oczyszczanie twarzy w domu

Motywacją do napisania niniejszego artykułu były moje doświadczenia z klientkami i ich podstawowymi problemami w zakresie oczyszczania twarzy w domu.

Większość osób lekceważy codzienne oczyszczanie twarzy w domu i wykonuje tę czynność w sposób nie dokładny lub w ogóle go pomija. To wielki błąd.

Potrzebujesz pomocy w temacie oczyszczania twarzy? Skontaktuj się teraz!
telefonicznie: 575 707 275
lub e-mailem: salon@salonargania.pl

 

Dokładne oczyszczanie twarzy w domu, to najistotniejszy etap pielęgnacji. Każdego dnia na powierzchni skóry gromadzi się brud, kurz oraz sebum. Usunięcie ich z powierzchni skóry wraz z resztkami makijażu jest pierwszym krokiem do osiągnięcia pięknej i zdrowej skóry. Dokładne oczyszczenie skóry powinno stać się naszym codziennym rytuałem towarzyszącym nam nie tylko wieczorem podczas demakijażu, ale również o poranku. Po nocy skóra również potrzebuje oczyszczenia z potu, sebum czy kurzu. Dobrze oczyszczona skóra odzyskuje świeżość i jest przygotowana na kolejne kroki pielęgnacji. Absolutnie nie należy nakładać kremów, czy makijażu na nieoczyszczoną skórę.

Brak prawidłowego oczyszczenia twarzy w naszej codziennej pielęgnacji powoduje szereg problemów ze skórą. Zalegający brud, kurz, pot i resztki kosmetyków zatykają pory, tak obciążona skóra traci blask staje się szorstka, ziemista powstają nieestetyczne zaskórniki i krostki.

Pamiętajcie, że dobrze wykonany demakijaż to pierwszy krok do uzyskania zdrowej skóry.

Zapraszam do zapoznania się z innymi ciekawymi artykułami w tej tematyce:
oczyszczanie twarzy jesień. Dowiedz się więcej.